Vonné tyčinky

Indické vonné tyčinky príjemne prevoňajú každú miestnosť

Indické vonné tyčinky HEM s bambusovým drievkom patria k obľúbeným esenciám s úchvatne sýtou vôňou. Predstavujú pohodlné riešenie v prípade, ak chcete mať doma či v práci príjemný vzduch. Pamätajte, že vonné tyčinky nie sú žiadne osviežovače s krátkodobým efektom.

Vonné tyčinky pre relax, uvoľnenie mysle i meditáciu

Naše vonné tyčinky sú vyrobené výhradne z prírodných surovín. Majú pomerne výraznú vôňu, ktorá sa postupne uvoľňuje do celej miestnosti. Sú vhodné k prevoňaniu domácností, kancelárií a iných priestorov. Spríjemnia a navodia príjemnú atmosféru interiéru. Zároveň úspešne eliminujú rôzne vône a pachy, okrem iného aj cigaretový dym. Vonné tyčinky sú ideálne aj na celkovú relaxáciu a uvoľnenie mysle pri emočnom vypätí. Taktiež pôsobia protistresovo. Mimoriadne obľúbené sú pri meditácií.

Použitie vonných tyčiniek

Vonné tyčinky stačí umiestniť do stojanu. Následne zapáľte ich špičku a čakajte, kým nezačne horieť. Po niekoľkých sekundách sfúknite plameň, aby vonné tyčinky iba tleli. Výsledkom je príjemná vôňa, ktorá poteší vaše čuchové zmysly. Ponúkame vonné tyčinky v niekoľkých variantoch ako jazmín, aloe vera, santalové drevo, lotosový kvet, levanduľa, citrón, eukalyptus, zelený čas či borovica.

Chcete vidieť celú našu ponuku vonných tyčiniek?