Ostatné

Vône do kúpeľa

Doprajte si relax a čas na seba. Ak ste milovníkom dlhých relaxačných kúpeľov, zbystrite pozornosť. Vône do kúpeľa od SLOW-NATUR dokonale uvoľnia vaše zmysly, prevoňajú pokožku celého tela a doprajú vám vytúžené chvíle odpočinku. K dispozícií máte široký sortiment nádherných ovocných, sladkastých či zmyselných vôní, takže si u nás určite vyberiete. Neváhajte a zistite viac.

Vianočné oleje

Vianoce sú časom rodiny, pokoja a lásky. Vytvorte doma jedinečnú vianočnú atmosféru, ktorú vám pomôžu doladiť naše vianočné oleje. Vianočné oleje SLOW-NATUR s vôňou škorice, jablka, perníka či vanilky nádherne prevoňajú váš interiér a prekryjú i neželané pachy po aromatických jedlách, domácich miláčikoch a iných. S vianočnými olejmi budú vaše Vianoce jedinečné a nezabudnuteľné. Vyskúšajte ich!

Zmesi éterických a vonných olejov

Objavte nádherné, originálne a sýte zmesi éterických a vonných olejov, ktoré pohladia zmysly a vnesú do vášho domova príjemný pocit bezpečia. Naše zmesi éterických a vonných olejov sú intenzívne a univerzálne. Môžete ich použiť kdekoľvek a do akýchkoľvek priestorov. Nájdete u nás ovocné, bylinné či orientálne zmesi éterických a vonných olejov. Prezrite si našu ponuku a objednať si môžete aj vy!