Vonné oleje

Vonné oleje sýtych a originálnych vôní, ktoré si zamilujete

Naše vonné oleje sú vysoko koncentrované aromatické zlúčeniny, ktoré sú dôkladne testované a spĺňajú požadované bezpečnostné kritériá. Dokonale prevoňajú vzduch v každej vašej izbe či a dokonca aj v aute. Sú vhodné i do aromalámp.

Rozmanité vonné oleje ulahodia vášmu nosu

Je preukázané, že vône majú istý vplyv na ľudský mozog a často sa spájajú s rôznymi zážitkami. A preto aj vonné oleje môžu zlepšiť náladu či upokojiť zmysly, a navyše nádherne prevoňať celý priestor. Klasiku predstavujú ovocné vonné oleje (ananás, avokádo, broskyňa, čerešňa, černica,  hrozno, višňa, hruška, kokos, lesná jahoda, marhuľa…).

Obľúbené sú vonné oleje drevín (agát, breza, orgován) a kvetín (fialka, frézia, hyacint, jazmín, konvalinka, ľalia, lotos, mangólia, orchidea a i.). Fanúšikovia sladkého si zamilovali vonné oleje čokoláda, čokoláda-kokos a čokoláda-pomaranč.

Naše vonné oleje sú bezpečné

Ako už bolo spomenuté, naše vonné oleje sú bezpečné, čiže zdravotne i hygienicky nezávadné. Uchovávame ich v praktických 10 ml sklenených fľaštičkách. Stačí zopár kvapiek a váš byt či auto sa premenia na divokú a záhadnú Amazonku, úchvatnú anglickú záhradu, veselý Karibik alebo Jamajku, rozkvitnutý olivový sad či ovocnú záhradu alebo na nenapodobiteľnú benátsku noc. Chcete zistiť, ako vonia detský sen, divoký motýľ, dotyk anjela, dúhová víla, šťastná hviezda, modrá lagúna, nevinný bozk, rodinné šťastie či strážny anjel? Naše vonné oleje vám ich vône dokonale sprostredkujú.

Chcete si zakúpiť vonné oleje na e-shope?