Aromalampa

Aromalampa ako praktický a zdravý osviežovač vzduchu

Aromalampa z prírodnej keramiky je praktickým osviežovačom vzduchu, ktorý vám pomôže prevoňať celý interiér a zároveň uvoľní do ovzdušia liečivé účinky éterických olejov. Vyberajte z viacerých dizajnových a farebných prevedení.

Aromalampa vytvorí dokonalé relaxačné prostredie

Aromalampa je považovaná za zdravú alternatívu v prípade, ak túžite po príjemne prevoňanom interiéri bez zbytočnej chémie. Vôňu do ovzdušia uvoľňuje postupne a s dlhodobým trvaním. Aromalampa vytvorí dokonalé relaxačné prostredie v akejkoľvek izbe. Stačí, ak do nej nalejete čistú vodu a pridáte zopár kvapiek éterického oleja.

Následne zapáľte čajovú sviečku. Horiaci plameň sa postará o postupné odparovanie vody, a tým aj o úžasnú vôňu. Vždy dbajte na to, aby aromalampa mala dostatok vody na odparovanie, predídete prepáleniu oleja.

Použitie aromalámp

Zapálenú sviečku nechajte horieť tak dlho, ako to uznáte za vhodné. Neprežeňte to však s použitím éterického oleja (čím viac kvapiek, tým intenzívnejšia a výraznejšia aróma). Aromalampa je zároveň skvelým darčekom pri akejkoľvek príležitosti. Jej výhodou je elegantný vzhľad, jednoduchá údržba a pomerne nízka obstarávacia cena. A bude vám spoľahlivo slúžiť dlhé roky.

Chcete si zakúpiť aromalampy na e-shope?